facebook

 603 800 917

 516 657 047

ul. Marcowa 2

ul. Warszawska 100

kuku

Witamy w żłobku A-Kuku

kuku

Czym są zajęcia dydaktyczne?

Lipiec 6, 2021

Zajęcia dydaktyczne z całą pewnością nie mogą być jednoznacznie określone, nie istnieje dla nich jedna nazwa, również z prawnego punktu widzenia nie zostało dokładnie określone, jakie działania i spotkania można zaliczyć właśnie do zajęć dydaktycznych. Z pewnością jest to praca z dziećmi w różnym zakresie. Co jednak warto o nich wiedzieć i z jakimi spotkamy się w codziennym życiu najczęściej?

Więcej

Jak rozwijać talenty u dzieci?

Marzec 9, 2021

Zacznijmy od tego: czym jest talent? Definiuje się go jako dziedziczne i biologiczne predyspozycje jednostki do konkretnej umiejętności. Jednostka posiadająca talent wykazuje wysoki poziom określonej zdolności specjalnej lub grupy uzdolnień, w których przejawiana jest ponadprzeciętna łatwość nabywania wiedzy i sprawności w danej dziedzinie. Talent jest strukturą dynamiczną, więc można go rozwinąć lub zahamować.

Więcej

Dlaczego warto posłać dziecko do prywatnego żłobka?

Grudzień 15, 2020

Nie ulega wątpliwości fakt, że rodzice chcą dla swoich pociech jak najlepiej. Mamy często wyznają, że najchętniej zostałyby z dzieckiem w domu jak najdłużej. Jednak nie każdy ma taką możliwość. Powrót do pracy zawodowej często jest nieunikniony, nawet po kilku miesiącach od narodzin. Im bliżej tego momentu, tym więcej wątpliwości w głowach rodziców. Opiekunka czy może żłobek? Ilu ludzi, tyle opinii. Poniżej przedstawimy zalety zapisania pociechy do prywatnego żłobka.

Więcej
kuku

A-KuKu – żłobek, miejsce stworzone z pasją, sercem i energią – które mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 6:30 - 17:30

Wtorek: 6:30 - 17:30

Środa: 6:30 - 17:30

Czwartek: 6:30 - 17:30

Piątek: 6:30 - 17:30
Sob-Niedz: nieczynne

O Żłobku A-kuku

Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez ART4U Media