facebook

 603 800 917

 516 657 047

ul. Marcowa 2

ul. Warszawska 100

kuku

A-Kuku - żłobek, miejsce stworzone z pasją, sercem i energią

kuku

Nasze doświadczenie, wiedza w zakresie stadiów rozwoju dzieci i zaangażowanie w to, co robimy tworzy miejsce wyjątkowe, w którym Państwa dzieci będą szczęśliwe, a Państwo spokojni.

Poznaj nasz zespół

kuku
kuku

Psycholog dziecięcy z wieloletnim

doświadczeniem, terapeuta integracji sensorycznej. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii dzieci, prowadzę konsultacje z rodzicami z zakresu kompetencji wychowawczych oraz

terapię integracji sensorycznej. Przez 7 lat pracowałam jako psycholog w Przedszkolu Specjalnym w Elblągu i prowadziłam indywidualne zajęcia z dziećmi: z autyzmem, z upośledzeniem umysłowym oraz z dziećmi w normie z zaburzeniami rozwojowymi w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Współprowadziłam również punkt

konsultacyjny celem rozpoznania zaburzeń u dzieci i wskazania rodzicom odpowiednich

działań.

Paulina

Konarczak

Współwłaścicielka.

kuku

Ukończyłam edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: arteterapia. Prowadziłam zajęcia kreatywnego rozwoju dla maluszków, zajęcia adaptacyjno - ogólnorozwojowe oraz plastyczne z elementami języka angielskiego. Pracowałam jako animatorka wykorzystując zabawy plastyczne oraz ruchowe. W obecnej chwili swoją wiedzę poszerzam na studiach II stopnia, kierunek: pedagogika, specjalizacja: opiekuńcza z poradnictwem rodzinnym na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie lubię udzielać się społecznie: jestem wolontariuszką w Hospicjum ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku. Uwielbiam dzieci, najważniejszy dla mnie jest ich rozwój, bezpieczeństwo i stworzenie takiej atmosfery by czuły się szczęśliwe.

Beata

Bloch

 

kuku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam prowadząc przez 8 lat Klub Malucha "BAJKA". Odkąd sięgam pamięcią zawsze opiekowałam się dziećmi w różnym wieku. Praca w żłobku sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Pomagam dzieciom odkrywać tajemnice świata poprzez naukę i zabawę pamiętając słowa J.Korczaka "KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT".

Magdalena

Kozieł

 

kuku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam, będąc wolontariuszką w żłobku. Od najmłodszych lat pomagałam w opiece nad dziećmi czy to w rodzinie czy u znajomych. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, kreatywną. Wolny czas spędzam z rodziną chodząc na basen, do kina czy teatru. Kocham zajmować się dziećmi i spędzać z nimi czas.

Dorota

Rybińska

 

kuku

Przez kilka lat poszukiwałam zawodowego powołania, ale dopiero praca z dziećmi przyniosła mi oczekiwaną satysfakcję. Doświadczenie zdobywałam pomagając jako wolontariusz w żłobku A-kuku. Wcześniej byłam opiekunką, pracowałam też jako animatorka. Obecnie studiuję psychologię. Moje mocne strony to cierpliwość, wyrozumiałość oraz empatia. Prywatnie każdą wolną chwilę przeznaczam na sport i podróże.

Klaudia

Musioł

 

kuku

Z wykształcenia psycholog i psychoterapeuta, z kilkuletnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej i psychologicznej. Ukończyłam studia psychologiczne magisterskie na UG, w kolejnych latach zdobywałam doświadczenie oraz poszerzałam kwalifikacje podczas licznych szkoleń i kursów (ukończyłam między innymi 4-letnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, studia podyplomowe z coachingu). Prywatnie jestem osobą spełnioną - mam wspaniałego męża i dwóch niesamowitych – choć wysysających z resztek energii - synów. Kocham wyzwania, staram się aktywnie spędzać czas i wykorzystywać każdą wolną chwilę z moimi najbliższymi.

Ewa

Grabowska-Klinkosz

Współwłaścicielka. 

kuku

Ukończyłam pedagogikę ze specjalnością opiekuńczo-wychowawczą w Ateneum Szkoła Wyższa w Gdańsku. Prowadziłam zabawy edukacyjne z dziećmi z fundacji pomocy społecznej na rzecz dzieci "Pan Władek". Od 6 lat jestem szczęśliwą mamą. Wolny czas spędzam z rodziną. Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia i empatyczną. Uwielbiam kreatywne zabawy z dziećmi.

Joanna

Trypaluk

 

kuku

Wszystko zaczęło od pracy jako niania dwóch wspaniałych sióstr, która totalnie odwróciła moje życie do góry nogami. Zmieniłam kierunek studiów z logistyki na pedagogikę, a w 2015 roku poszłam na staż do przedszkola i od tamtej pory pracowałam jako opiekunka dziecięca, pomoc nauczyciela, ostatecznie zaś jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Kolejnym etapem w moim życiu zawodowym jest praca w Żłobku A-kuku, która daje mi bardzo dużo satysfakcji. Prywatnie mam dwie siostrzenice i o 21 lat młodszego braciszka, którymi również często się opiekuję.

Klaudia

Łyczko

 

kuku

Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi zdobyłam pracując przez 8 lat jako prywatna opiekunka. Bycie opiekunką to coś więcej niż karmienie i pilnowanie, aby dziecku nic się nie stało. To stworzenie relacji z małym człowiekiem opartej na miłości i wzajemnym poszanowaniu. To nawiązanie nici porozumienia i zaufania z rodzicami, wzajemna współpraca w kształtowaniu małej osobowości. Przez ostatni rok zajmowałam się prowadzeniem i organizacją urodzinek, a także miałam możliwość prowadzenia zajęć z rytmiki, sensoryki i programowania. W niedalekiej przyszłości planuję rozpocząć studia pedagogiczne. Jestem osobą cierpliwą, sumienną i pogodną. Prywatnie uwielbiam czytać książki, zajmować się akwarystyką i spędzać czas blisko przyrody z moimi najwierniejszymi kompanami - narzeczonym i suczką Shilą.

Aleksandra

Włodarczyk

 

kuku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam opiekując się kuzynostwem a później jako niania przez 4 lata. Prywatnie od ponad 5 lat jestem przeszczęśliwą mamą. Jestem osobą bardzo cierpliwą i otwartą. Praca z dziećmi przynosi mi dużo radości.

Sandra

Gross

 

kuku

Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w agencji Nianie na Zawołanie. Zanim zaczęłam pracować zawodowo, opiekowałam się młodszym rodzeństwem. Odbyłam szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Jestem osobą zorganizowaną, energiczną, lubiącą kreatywnie spędzać czas.

Ewa

Kowcun

 

kuku

Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku, dzięki któremu posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi do lat 3. Moją przyszłość wiążę z pracą z dziećmi, nauczaniem ich samodzielności i twórczości. Każdy dzień spędzony z dziećmi motywuje mnie do dalszej pracy, a największą nagrodą jest ich uśmiech. Jestem osobą miłą, cierpliwą i kreatywną. Mam mnóstwo pomysłów na prace senso-plastyczne. Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci i właśnie ich wychowanie dało mi najwięcej praktyki, tak koniecznie potrzebnej do pracy z dziećmi.

Natalia
Kravchuk

 

kuku

Jestem studentką psychologii na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Doświadczenie w pracy zdobyłam poprzez harcerstwo, gdzie prowadzę własną gromadę zuchową. Ukończyłam naukę w Ognisku Muzycznym, grając na pianinie, przez co mam uprawnienia do prowadzenia zajęć muzycznych. W wolnym czasie trenuję taniec oraz gram na instrumentach.

Izabela

Sieg

 

kuku

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Pracę z dziećmi zaczęłam dosyć szybko, bo w trakcie trwania liceum. Przez 8 lat zajmowałam się dziećmi z rodziny jak i dziećmi rodzin, które mi zaufały i powierzyły swoje pociechy pod opieką. Nigdy nie miałam problemu z nawiązywaniem kontaktu z maluchami. Mogę śmiało powiedzieć, że czują się w moim towarzystwie dobrze i bezpiecznie. Moim priorytetem jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i uwagi na którą zasługują. Podczas zabawy staram się, aby mogły się prawidłowo rozwijać i poznawać świat z jak najlepszej i jak najciekawszej strony. Jestem osobą cierpliwą i ciepłą, której praca z dziećmi pozwala spełniać się zawodowo i prywatnie.

Agnieszka

Ożga

 

kuku

Ukończyłam Pedagogikę Wczesnej Edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jestem na studiach magisterskich. Przez dwa lata pracowałam jako animator dziecięcy na urodzinach. Doświadczenie zdobyłam opiekując się dziećmi z mojej rodziny. Jestem osobą kreatywną, przebojową oraz mającą bardzo dobry kontakt z dziećmi. Nie wyobrażam sobie innej pracy niż ta z dziećmi.

Dagmara

Ukleja

 

Dane kontaktowe

kuku

Telefon

tel. 603 800 917

Adres

ul. Marcowa 2, Gdańsk

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Niepoprawny adres email
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana
Wiadomość nie została wysłana

Telefon

tel. 516 657 047

Adres

ul. Warszawska 100/U3, Gdańsk

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Niepoprawny adres email
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana
Wiadomość nie została wysłana
kuku

A-KuKu – żłobek, miejsce stworzone z pasją, sercem i energią – które mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 6:30 - 17:30

Wtorek: 6:30 - 17:30

Środa: 6:30 - 17:30

Czwartek: 6:30 - 17:30

Piątek: 6:30 - 17:30
Sob-Niedz: nieczynne

O Żłobku A-kuku

Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez ART4U Media