facebook

 603 800 917

 516 657 047

ul. Marcowa 2

ul. Warszawska 100

kuku

A-Kuku – niepubliczne żłobki w Trójmieście

kuku

Na początku była przyjaźń i pasja. Przyjaźń od czasów studiów na wydziale psychologii. Pasja - do wykonywanej pracy, do dzieci, do rozwoju osobistego. I choć pracowałyśmy w miastach oddalonych od siebie o wiele kilometrów, nasze drogi w końcu się skrzyżowały. Tak powstał nasz pierwszy wspólny projekt Nianie na Zawołanie, od którego wszystko się zaczęło. Postanowiłyśmy skupić się na tym, co kochamy, czyli pracy z dziećmi i pomocy rodzicom potrzebującym wsparcia w łączeniu obowiązków zawodowych z opieką nad Maluszkami. Dziś prowadzimy niepubliczne żłobki na terenie Gdańska. Jest to dla nas niesamowite wyzwanie, przynoszące satysfakcję oraz poczucie, że dzielimy się własną energią i radością z najmłodszymi.

 

Przygotowanie merytoryczne połączone z pasją i kreatywnością

Praca z dziećmi wymaga odpowiedniego przygotowania merytorycznego. Wiedza dotycząca poszczególnych etapów rozwoju najmłodszych jest zatem niezbędna. Studia w zakresie psychologii oraz pedagogiki dają nam solidną podstawę do tego, aby otoczyć opieką każde dziecko. Posiadamy kwalifikacje i umiejętności pozwalające przygotować zajęcia dla najmłodszych. Dzięki temu nasi podopieczni mogą stopniowo rozwijać swoje zdolności, poznawać świat oraz uczyć się podstawowych zachowań i zasad współżycia w większej grupie. To wszystko przygotuje dzieci do dalszej edukacji. W swojej pracy stawiamy na kreatywność. Chcemy rozbudzić w każdym dziecku małego twórcę tak, by samodzielnie myślało i radziło sobie podczas rozwiązywania różnych zadań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie żłobka to odpowiedzialne i wymagające zajęcie, co dodatkowo nas motywuje i codziennie dodaje energii.

 

Jak działają nasze placówki?

Nasze placówki edukacyjne zostały stworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Staramy się także pomóc pracującym rodzicom, którzy szukają bezpiecznego miejsca dla swoich pociech. Żłobki działają w systemie tygodniowym, są otwarte od poniedziałku do piątku. Każdy dzień został podzielony na części, dzięki czemu dzieci otrzymują posiłki o ściśle określonych porach. Mają także czas na zabawę oraz odpoczynek. Opracowując zasady działania żłobków, brałyśmy pod uwagę potrzeby Maluchów. Staramy się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu i pokazywać najmłodszym, że do dobrej zabawy wystarczy kilka przedmiotów, wyobraźnia i kreatywność. Mamy nadzieję, że nasi podopieczni czują się u nas bezpiecznie, ponieważ dobro dzieci jest dla nas najważniejsze.

Dane kontaktowe

kuku

Telefon

tel. 603 800 917

Adres

ul. Marcowa 2, Gdańsk

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Niepoprawny adres email
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana
Wiadomość nie została wysłana

Telefon

tel. 516 657 047

Adres

ul. Warszawska 100/U3, Gdańsk

Pole jest wymagane
Pole jest wymagane Niepoprawny adres email
Pole jest wymagane
Pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana
Wiadomość nie została wysłana
kuku

A-KuKu – żłobek, miejsce stworzone z pasją, sercem i energią – które mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 6:30 - 17:30

Wtorek: 6:30 - 17:30

Środa: 6:30 - 17:30

Czwartek: 6:30 - 17:30

Piątek: 6:30 - 17:30
Sob-Niedz: nieczynne

O Żłobku A-kuku

Copyright © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez ART4U Media